PRODUKTY WŁASNE

Na co dzień staramy się rozwiązywać zadania stawiane nam przez klientów. Tworzymy prototypy ( stelaże do mebli, osprzęty dla branży żeglarskiej czy wzory i uzupełnienia stelaży do przedsionków przyczepy) niektóre z nich są realizacją jednorazowego zamówienia a inne trafiają do produkcji masowej

WYSOKA JAKOŚĆ

Nasze produkty wykonane są zgodnie z najwyższymi standardami i oczekiwaniami klientów. Materiały z których wykonujemy produkty pochodzą od naszych sprawdzonych dostawców, a obróbka galwaniczna spełnia najwyższe normy europejskie, które są potwierdzane atestami. Niezawodność i najwyższa jakość wynika z wieloletniego doświadczenia i sprawdzonych rozwiązaniach już działających na rynku.

DOŚWIADCZENIE W BRANŻY

Wykwalifikowani pracownicy z wieloletnim doświadczeniem, znajomość rynku, sprawdzone rozwiązania techniczne i zmysł estetyczny to nasze zalety.

FIRMA Z TRADYCJAMI

Jesteśmy firmą rodzinną a nasze początki to rok 1991. Dopiero w roku 2015 nastąpił rozdział działalności i powstało Contento-Pro

POZNAJ NAS

Firma powstała w 2015 roku, jednak doświadczenie w branży posiadamy od wielu lat. 

 

Wykwalifikowani pracownicy z doświadczeniem to fundament firmy.

 

Od samego początku stawiamy sobie za cel wykonywanie usług  na wysokim poziomie odpowiadając tym samym na wysokie wymagania naszych klientów. Zdajemy sobie sprawę jak ważny jest czas oraz  precyzja.

 

Współpracujemy z firmami z różnych gałęzi przemysłu. Wśród naszych dotychczasowych Klientów znajdują się  firmy krajowe z branż reklamowych , meblowych, rekreacyjnych . Każdemu klientowi zapewniamy adekwatne do postawionego zadania rozwiązanie technologiczne oraz terminową i solidną realizację.

 

Posiadamy pozwolenia na spawanie metodami:

  • TIG 141 ( grupa mat. FM1 +FM5 + aluminium)
  • MAG 135
  • MMA